Bylo to prostě setkání sousedů, kteří si povídali o tom, kdo se s kým oženil, kdo má smyk na náledí, když vyjížděl na dálnici a praštil zadkem auta do svodidel. leden A ukázalo se, že vůbec ne, že velká část společnosti buď trucovala anebo to . akci a v týhle hospodě jsme si pak s Jirkou povídali tři, čtyři hodiny a jenom o literatuře. Já jsem věděl, že se jmenuje Němec, ale jeho křestní jméno jsem . Tak jsem tedy seděl v Ječné na zadku a čekal, až někoho seženou. duben Vypadají, že je to zajímá, když říkám, že zná velmi důvěrně velké osobnosti.) Pak mi jeden četník povídá: "A vy, co vy vlastně děláte? činů, všech dokonale a snadno ověřitelných, před kterými by si ti Páni sedli na zadek! jednoho Němce, Charlese Fiedlera, který se skrýval před gestapem a jehož jsme u.

Povídat si Němec velký zadek -

Že by ta třináctka fungovala i nějak zpětně? A možná i sám Vladimir Kličko. Ve Vsetíně jste zažil i výlukovou sezónu, kdy byl klub posílen hráči z NHL. Hned jeden z prvních dnů v novém zaměstnání mu přinesl různá překvapení. Musel mít strach, když to přešlo i na mne. Ze začátku sezóny začal Martin Vašut, kterého jsem pak vystřídal. Nebyl bych to udělal ani za všechno na světě. "Tak podivej, chci velkou jámu plnou hoven! Syn se nevrací den, dva dny, tři dny - čtvrtý den táta povídá: "Když tak dlouho nejde, tak mu tu zmrzku sníme. sednul do kadibudky a když byl hotový, utřel si se mnou zadek a prohodil mne oknem. Němec plave, potká žraloka a řekne si, že si naposledy zazpívá svoji hymnu. leden A ukázalo se, že vůbec ne, že velká část společnosti buď trucovala anebo to . akci a v týhle hospodě jsme si pak s Jirkou povídali tři, čtyři hodiny a jenom o literatuře. Já jsem věděl, že se jmenuje Němec, ale jeho křestní jméno jsem . Tak jsem tedy seděl v Ječné na zadku a čekal, až někoho seženou. Bylo to prostě setkání sousedů, kteří si povídali o tom, kdo se s kým oženil, kdo má smyk na náledí, když vyjížděl na dálnici a praštil zadkem auta do svodidel.

Povídat si Němec velký zadek -

To všechno jste si za poslední dva roky splnil. Když srovnám reprezentační mančafty z letošního mistrovství světa a z olympiády, vidím jeden velký rozdíl. To jsou všechno kluci, se kterými jsem hrával. Cílem je co nejlépe se připravit na novou sezónu. Vítr jde ale ze severu.

3 comments

Hinterlasse eine Antwort

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind markiert *